AKTUALNOŚCI

dodane 15.11.2016

Świadectwa z kursu Daniel

 
Zapraszamy do lektury świadectw z kursu Daniel, który odbył się 10-13.11 w Chełmie.

Zapraszamy do lektury świadectw z kursu Daniel, który odbył się 10-13.11 w Chełmie.

Po kursie wiem już, że Pan zawsze czeka na moją modlitwę i mimo wszystkich trudności, jakie stają na mojej drodze modlitwy, nigdy nie jestem na niej sama. Nawet na największej pustyni Pan jest ze mną i mnie umacnia. Będę uczyć się hojności dla Boga, bo On jest zawsze hojny dla mnie.

Dzięki doświadczeniu tego kursy widzę ogromną moc modlitwy. Wiem już co uczynić, aby modlitwa była pełniejsza, bardziej żywa, systematyczna, miła Bogu. Wiem, że modlitwa to pokarm dla duszy, że modlitwą trzeba się tak często karmić jak pokarmem fizycznym.

Kurs nauczył mnie, jak modlić się. Wszystkie treści z każdego dnia są bardzo przydatne. Wiem, że Bóg czeka na mnie na modlitwie, pragnie przebywać w mojej obecności, chce być moim przyjacielem, a ja pragnę spotykać się z Nim i rozmawiać. Kurs najlepszy na jakim byłam do tej pory!

Kurs Daniel w moim życiu bardzo zmienił podejście do modlitwy, do Słowa Bożego, do rozważania Go i życia Nim przez cały dzień.  Już wiem, jak modlić się, by przebywać i obcować z żywym Bogiem.

Moje serce otworzyło się na Boga i Jego miłość. Nauczyłam się wielbić i dziękować Bogu, a nie tylko prosić.

Doświadczyłam spotkania z Panem, na wyciągnięcie dłoni, żywego Chrystusa, który mówił do mnie w słowach poznania, podczas pustyni. Pan był blisko mnie podczas modlitwy. Kurs pokazał mi, dlaczego modlitwa mi nie wychodziła, otrzymałam nowe spojrzenie na modlitwę jako osobistą, bliską relację z Bogiem, a nie litanię próśb.