Nasi Goście

Iwona Ziemniewicz – wokalistka zespołu Kadosz Uwielbienie, terapeuta rodzinny, prywatnie szczęśliwa żona i mama 🙂 Razem z mężem Marcinem posługuje muzycznie i lideruje grupie rodzin wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz prowadzi Chrześcijańską Poradnię Małżeńską i Rodzinną „Siloe” przy parafii pw. Matki Bożej Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach. Iwona i Marcin w swoim narzeczeństwie wybrali czystość przedmałżeńską, a fundamentem ich rodziny jest Jezus Chrystus. Swoim świadectwem dzielą się na rekolekcjach i spotkaniach, takich jak np. obóz młodych O.B.I w 2014 r., na którym Iwona poprowadziła w niesamowitej atmosferze wieczór tylko dla kobiet.

witekwilkWitek Wilk – charyzmatyk głoszący z rodziną rekolekcje na całym świecie; zapalony ewangelizator. Współzałożyciel ewangelizacyjnej fundacji ZaNim. Fantastyczny mówca – mówi się, że słuchanie Witka grozi nawróceniem!! Na co dzień zajmuje się rodziną oraz zawodowym graniem na perkusji.
Na O.B.I w 2014 r. Witek głosił Słowo Boże z mocą i świadczył o Miłości Bożej w swoim życiu.

 

Arkadio – raper, jeden z organizatorów projektu „Rób to, co kochasz”. Z muzyką związany od 2002 r. Wtedy zaczął się w jego życiu okres buntu, w którym alkohol i narkotyki były na pierwszym miejscu. W wieku 17 lat zrozumiał, że takie życie jest bez sensu.  Punktem przełomowym była dla niego spowiedź z całego życia. Arkadio jest świetnym freestylowcem. Na swoim koncie ma już cztery płyty, a kawałki nagrywał m.in. z Frenchmanem i Maleo Reggae Rockers. Na O.B.I 2014 zaserwował nam niezłą dawkę 3xD: Dobrej muzyki, Dobrego freestyle’u i Dobrego słowa – o tym, że warto robić to, co się kocha.

 

AgnieszkaMusiałAgnieszka Musiał – urodzona w Bolesławcu, absolwentka filologii angielskiej (Wrocław) i wokalistyki jazzowej (Akademia Muzyczna w Katowicach). Na co dzień nauczycielka wokalu jazzowego w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Krakowie oraz wokalistka zespołu New Life’ m. Pracuje nad solową płytą. Przyjechała na W.W.W, na którym poprowadziła wspaniały i poruszający wieczór tylko dla kobiet.

 

MagdaAniołMagda Anioł – od lat związana z polską sceną chrześcijańską. Razem z zespołem proponuje poza programem autorski również koncerty kolędowe, postne oraz oprawę Eucharystii. Poza standardowymi koncertami bywają również na rekolekcjach, ewangelizacjach, konferencjach, spotkaniach itd. Podczas obozu R.T.G na naszym „Talent Show” zasiadła w jury, a po konkursie, razem z Adamem Szewczykiem zagrali dla wszystkich obecnych.

 

KatarzynaLampertKatarzyna Lampert – wokalistka, znana m.in. z wykonania wraz z Andrzejem Lampertem (prywatnie mężem) pieśni „Nie lękajcie się” podczas spotkania w Lednicy w 2010 roku. Razem z mężem napisała też piosenkę „Moje uwielbienie”, która znalazła się na płycie „Wniebowzięci”. Inspiruje ją prostota, pokora, miłość, piękno stworzenia, dobro i Słowo Boże. Na S.O.S zaprosiła dziewczyny na niezapomniany wieczór bez facetów.

 

RobertTekieliRobert Tekieli – dziennikarz, publicysta, poeta lingwistyczny. Podczas obozu R.T.G w 2012 roku wygłosił konferencję na temat zagrożeń duchowych. Swoje przemówienie popierał licznymi przykładami ze swojego życia i przestrzegał przed niebezpieczeństwami. Poświęcił również wiele czasu po konferencji na rozmowy z młodzieżą.

 

MichałPiekaraMichał Piekara – razem z żoną stworzyli Fundację Rodzin Pełna Chata, której misją jest wspieranie par i małżeństw. Autor licznych artykułów oraz audycji radiowych i telewizyjnych poświęconych tematyce budowania stałych związków. Prowadzi konferencje oraz warsztaty w Polsce i zagranicą. Na R.T.G poprowadził wieczór dla mężczyzn. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci.

 

BeataBednarzBeata Bednarz – wokalistka, laureatka i gość wielu festiwali. Zawodowe śpiewanie tej wokalistki rozpoczyna się w 1985 roku. Śpiewa z zespołami kojarzonymi z nurtem gospel, jej głos można również usłyszeć na wielu płytach czołowych wykonawców. Widowni najmłodszej (i nie tylko) znana jest ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Król lew”, gdzie zaśpiewała tytułową piosenkę „Krąg życia”. Na R.T.G dzieliła się swoim świadectwem na wieczorze tylko dla kobiet.

 

Ks. dr Przemysław Sawa – dyrektor Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji w Bielsku-Białej, podczas obozu S.O.S wygłosił konferencję o zagrożeniach duchowych czyhających na chrześcijanina w popkulturze, odpowiadał także na wiele pytań nurtujących młodzież.

 

o.Ksaweryo. Ksawery Knotz OFCMCap – kapucyn, duszpasterz małżeństw i rodzin, doktor teologii pastoralnej. Autor i współautor książek, m.in.:„Seks jest boski, czyli erotyka katolika” z Krystyną Strączek, „Seks jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga”, „Nie bój się seksu czyli kochaj i rób co chcesz; z o. Ksawerym Knotzem rozmawia Sylwester Szefer”. Ojciec Ksawery jest redaktorem naczelnym wortalu http://www.szansaspotkania.pl/index.php/pl/, na którym poruszane są tematy o relacjach damsko-męskich, duchowości, życiu seksualnym, zapłodnieniu in vitro, aborcji i antykoncepcji. W 2010 r. o. Ksavery był na M.T.V i miał nauczanie pt. „Miłość a seks”.

 

dr Jacek PulikowskiJacek Pulikowski – to przede wszystkim mąż i ojciec trójki dzieci. Poza tym dr inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz wykładowca Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Od około trzydziestu lat czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną Jadwigą służą swoją wiedzą i doświadczeniem wielu małżeństwom w kryzysie i przygotowują młodych do założenia rodziny, prowadzą również kursy przedmałżeńskie.
Pan Jacek razem z małżonką byli z nami podczas pierwszego obozu G.P.S, na którym wygłosił rewelacyjną konferencję „Miłość do sześcianu” (oryginalny tytuł miał brzmieć „Miłość do kwadratu”, ale autor zmienił go tuż przed rozpoczęciem konferencji tłumacząc, że „miłość do kwadratu to za mało”).

 

MirekKirczukMiras (Mirek Kirczuk) – członek poniższego zespołu. Po M.T.V pojawił się razem z prykONE na kolejnym obozie S.O.S, na którym wygłosił dla młodzieży kilka bardzo ciekawych konferencji. W ramach warsztatów zaproponował Dyskusyjny Klub Filmowy. Poprowadził również niezapomniany wieczór tylko dla samych facetów!
Ponownie pojawił się w 2013 roku na W.W.W, na który przyjechał razem ze swoim bratem Darkiem. Panowie moderowali niezapomniany panel dyskusyjny, dla chętnych znów pojawił się DKF, a na męskim wieczorze stworzyli niezapomniany klimat przy znanej grze w „Mafię”. 🙂

FullPowerSpiritFPS (Full Power Spirit) – zespół tworzą raperzy: Miras, Picia, Dzyrooo; toruński DJ Ike (z czołówki polskich DJ-ów); wokalistka Olga Szomańska; beat-boxer prykONE; saksofonista Tomek Busławski. Grupa występowała m.in. w Niemczech podczas Światowych Dni Młodzieży, w Austrii  na Europejskim Spotkaniu Młodych w Mariazell, w Bułgarii na Międzynarodowym Festiwalu w Bełozem oraz w Toruniu, na chrześcijańskim Międzynarodowym Festiwalu Song of Songs. Ekipa nagrała dwa krążki, pt. „Hip hop Dekalog”  w 2004 roku i „8 Błogosławieństw” w 2008. Podczas obozu M.T.W FPS zaprezentował program „Znajdź pomysł na siebie”, który obejmował m.in. konkursy, skecze, przezentacje, pokaz i warsztat beat-boxu oraz koncert zespołu z pokazem i warsztatami tańca grupy Cat’s Claw Crew.

 

 

 

Podziel się!
  • Tweet